МОБІЛЬНИЙ  ДОДАТОК  «ОСВІТНІЙ  НАВІГАТОР»
Діджиталізація – ключовий тренд Кропивницької освітньої системи на всіх її рівнях.
«Освітній навігатор» - мобільний додаток, який допоможе вам, шановні батьки, швидко отримати доступ до електронних сервісів, що діють в освітньому просторі міста.
До ваших послуг діє:
- реєстрація дітей у заклади дошкільної освіти;
- реєстрація дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти;
- реєстрація учнів у 10-ті профільні класи закладів загальної середньої освіти;
- реєстрація дітей у гуртки закладів освіти.
До вашої уваги актуальна інформація про кількість вільних місць, порядок реєстрації в ЗДО  та організацію харчування у закладах освіти.
Особливо актуальним зараз, у період воєнного стану, якщо дитина знаходитьс за кордоном, є посилання на систематизовані матеріали дистанційного навчання для учнів 1 – 11 класів, а також для вчителів, вихователів та керівників гуртків.
Шановні батьки!  Встановіть мобільний додаток «Освітній навігатор»!

Порядок електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади м. Кропивницький
Електронна реєстрація дітей здійснюється на порталі
1. При заповненні анкети слід врахувати наступне:
а. Поля, позначені червоною зірочкою, є обов’язковими для заповнення.
б. У поле «Бажана дата зарахування» вноситься інформація про дату, коли дитина повинна піти у садок (наприклад 1. 8. 2020)
в. Система автоматично визначає по віку дитини станом на бажану дату зарахування у яку групу вона може попасти
г. Слід враховувати, що дитина повинна мати реєстрацію (прописку) в м. Кропивницькому
д. Між датою народження дитини та бажаною датою зарахування повинно бути не менше ніж 1.5 років
е. При реєстрації слід вказати серію та номер свідоцтва про народження. Якщо у дитини свідоцтво про народження не українське, варто вибрати у селекторі «Інший документ» і вказати реєстраційні дані цього документу.
з. При заповненні слід уважно вказувати адресу своєї електронної скриньки та номер мобільного телефону.
2. Після завершення реєстрації система видає унікальний код реєстрації.
3. За номером реєстрації можна переглядати стан поданої заявки, а також видалити заявку при необхідності. Подавати заявку на реєстрацію можна лише в один навчальний заклад.
4. Заявки, подані на реєстрацію, автоматично отримують статус «На розгляді». Змінює статус заявки директор дитсадка при її розгляді. Розгляд відбувається у період зарахування з червня по серпень.
5. Будь-яку інформацію по заявці, відновити код заявки та змінювати статус може тільки адміністрація ДНЗ.
Якщо виникають запитання щодо реєстрації до садочку, можете звертатися до адміністрації.

МИ  РАДІ  ВІТАТИ ВАС!!!

Кращий в селищі куточок

Обіймає наш садочок.
Видно його здалеку,
Звуть його "Кристаликом"!

У "Кристалику" красиво,
Світло, затишно і мило.
Всі радіють малюкам,
Як приймають їх від мам.

Вихователі і няні
І освічені і знані.
Віддаються дітворі,
Це ж майбутні школярі.

Вчать їх чемно розмовляти,
Малювать, конструювати,
Рахувати і ліпити,
Світ довколишній любити.

Щоб усі були здорові,
Фіззарядки є ранкові.
І борщі смачненькі,
І сни солоденькі.

"Кристалика" вихованці:

Люблять вірші, пісні, танці.
Люблять казку, хоровод
Словом, - творчий це народ!

Всі в "Кристалику" зростали,
Вже вони батьками стали.
І  ведуть своїх діток,
У найкращий дитсадок!

Ми завжди готові вислухати Ваші пропозиції та поради по покращенню роботи нашого дошкільного навчального закладу.

30 січ. 2024
Педагогічна рада на тему: "Виховуємо юних дослідників"
Ми будуємо освітній процес так, щоб діти відчували радість відкриття нового і прагнули дізнатися більше.
29 січ. 2024
Тиждень БЖД на тему: "Здоров’я - це благо, дане нам природою " (як зберегти здоров’я в умовах воєнного стану ) з 29 січня по 02 лютого 2024р.
Протягом тижня педагоги закладу поглиблювали і систематизовували знання дітей про свій організм, розвивали пізнавальну і рухову активність дошкільнят. Тиждень здоров'я проведений результативно і для вихованців, і для працівників дошкільного закладу.
21 груд. 2023
Майстер - клас на тему: "Дитяче еспериментування - основа пошуково-дослідницької діяльності дошкільнят"
Саме експеримент як метод навчання дітей дошкільного віку найбільш сприятливий для розвитку здатності узагальнювати, робити умовиводи, встановлювати закономірності та явища довкілля. З метою підвищення професійного рівня педагогів був проведений майстер-клас.