19 трав. 2016

Участь у виставці "Веселкова Україна"

Працівники закладу прийняли участь у виставці української вишиванки, яка буде відбулась на площі перед Кіровоградською міською радою, 19 травня 2016 року о 13.00 годині.
19 трав. 2016

День вишиванки!

Працівники та вихованці дошкільного закладу відзначили Всеукраїнське національне свято, одягнувши свій святковий національний одяг.
8 квіт. 2016

Проведення декади «Ініціатива і творчість молодих»

Як підсумок роботи декади «Ініціатива і творчість молодих», педагогічні працівники закладу, представили творчі звіти педагогів-наставників: «Від мудрого наставника - до творчого педагога», та творчі доробки педагогів-стажистів: «Від обдарованого вихователя до обдарованого вихованця».
7 квіт. 2016

Проведення Дня Цивільного захисту.

В рамках проведення Тижня БЖД, в дошкільному закладі відповідальною особою з питань ЦЗ (Небога О.М.) та заступника особи з евакуації (Веселий С.В.), були організовані та проведені для вихованців та працівників евакозаходи: «Евакуація дітей та працівників з приміщень дошкільного закладу».
6 квіт. 2016

Проведення лялькового театру.

В рамках проведення Тижня БЖД, для вихованців закладу працівниками Кіровоградського академічного обласного театру ляльок, була проведена лялькова вистава: "Ведмідь - рятівник", повчальна історія про правила безпеки життєдіяльності. Дякуємо працівникам за співпрацю!
5 квіт. 2016

Проведення екскурсії до ДПРЧ - 5 м.Кіровограда

В рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності 05 та 06 квітня 2016 року, для вихованців старших груп № 7 (вихователь: Ніконова С.В.), № 8 (вихователь: Солоп К.А.), № 12 (вихователь: Ткач А.Ю.), інструктор з фізкультури: Веселий С.В., була організована та проведена екскурсія до ДПРЧ № 5. Де для дітей працівниками пожежної частини були проведені цікаві бесіди, продемонстрований пожежний інвентар та обладнання, який діти залюбки змогли випробувати в дії. Дякуємо працівникам за співпрацю!
4 квіт. 2016

Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності.

В дошкільному закладі з 04 по 08 квітня 2016 року, проводиться «Тижня знань з безпеки життєдіяльності» на тему: «Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати!», мета якого навчити дітей та підлітків діями у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надання першої медичної, само- та взаємодопомоги. мета якого навчити дітей та підлітків діями у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надання першої медичної, само- та взаємодопомоги.
31 бер. 2016

Проведення педагогічної ради

Відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Оцінака роботи педагогічних працівників, які атестуються". Під час проведення якого, педпрацівники, які атестуються, ознайомили присутніх колег з досвідом роботи.
29 бер. 2016

Проведення семінару-практикуму

За участю практичного психолога Чередниченко Н.В., для педагогогічних працівників був проведений психологічний семінар з профілактики запобігання жорстокого поводження з дітьми. Під час проведення якого, педпрацівниками були розроблені пам*ятки, проведені інтерактивні вправи.
28 бер. 2016

Розміщення інформації для педагогічних трацівників та батьків

На сторінці практичного психолога під рубрикою: "Для мам і тат, що люблять малят", розміщені рекомендації по запобіганню насилля щодо дитини. Розроблені пам’ятки для батьків та педагогів з питань додержання вимог законодавства щодо забезпечення захисту дітей від будь-яких форм фізичного або психологічного насилля.