28 бер. 2024

#Марафон_відкритих_занять #Творимо_майбутнє_разом #Губка_Боб_іде_до_школи

Школа - це настрій, згодні?!))) От і вихованці групи №11 разом із вихователем Світланою Вікторівною Тоцькою створювали гарний настрій збираючи рюкзак до школи для Губки Боба. Збираючи рюкзак діти продемонстрували наскільки вони готові йти до школи граючи в ігри такі як: "Склади речення за малюнком та склади схему речення", "Визнач місце звука в слові", "Визнач скільки складів у слові" тощо.
21 бер. 2024

"Скарби українського народу"

Ще з давніх часів українці навчали дітей любити і берегти свою землю, розуміти її як святу матір, годувальницю. Адже людина - це дзеркало свого народу, середовища, в якому вона проживає. Щоб правильно сприймати сьогодення, діти повинні знати історію своєї держави, її народу. Саме з цією метою вихователь Ірина ГОЛОВКО та вихователь-методист Оксана КАСЬЯНЕНКО провели семінар-практикум для педагогічних працівників на тему: "Скарби українського народу". Адже ази естетичного виховання закладаються за участю дорослих, тому батькам і вихователям треба постаратися створити таку атмосферу, щоб у дитини швидше розвинулися такі естетичні почуття, як почуття прекрасного, художній смак, творчі вміння.
11 бер. 2024

Свято Весни

Ми для Мавки квіти шукали, Весну-красну зустрічали!
5 бер. 2024

#Марафон_відкритих_занять #Творимо_майбутнє_разом #Допоможемо_метелику_відшукати_квіткову_галявину (ранній вік, сенсорний розвиток)

Сьогодні дітки раннього віку разом з вихователем Іриною Анатоліївною Головко вирушили на допомогу метелику. В дорозі малята робили добрі справи для звірят граючи в різні ігри, такі як "Розкладемо м'ячики", "Посортуй овочі за кольором", "Склади квіточку із різнокольорових пелюстків". А щоб безпечною була дорога їм прийшов на допомогу Пес Патрон.
29 лют. 2024

Семінар - практикум на тему: "Нейроігри та нейровправи"

Що є потужним стимулом для розвитку мовлення, логічного мислення, пам'яті та уваги?! Так, це нейроігри та нейровправи які спрямовані на різностороннє тренування та розвиток мозку. Основною метою нейроігор та нейровправ є: розвиток міжпівкульних зв'язків. Вчителі- логопеди Катерина Миколаївна Будник та Надія Андріївна Мурашко під час семінару - практикуму наголосили на тому, що дошкільний період дитинства - найкращий час для нейропсихологічних занять, оскільки всі системи мозку й організму ще дуже пластичні. І результат не заставить себе чекати.
22 лют. 2024

#Марафон_відкритих_занять #Творимо_майбутнє_разом #Інтегроване_заняття

"Іскорки суперсили" - у кожної "іскорки" є свій характер, особливі якості та таланти, які “запалюють” і надихають дитину досліджувати ці якості в собі. "Нумо друзі разом грати, суперсили розвивати" - під таким дивізом малята молодшої групи розвивали свої суперсили виконуючи різноманітні ігрові дії. Вихователь: Віта Володимирівна Ткаченко
21 лют. 2024

#Марафон_занять #Творимо_майбутнє_разом

"Дні тижня в майнкрафті" - конструктор LEGO універсальний матеріал, який можна інтегрувати в різні види діяльності дошкільників для їх особистісного розвитку. Група старшого дошкільного віку Вихователь: Світлана Сергіївна Кльосс
16 лют. 2024

З Днем Єднання Україно

Єднаймося, українці, В борні за свободу й волю! Здолаєм лихих чужинців, Здобудем щасливу долю! Єднаймось, брати і сестри! Бо ж мрія у нас єдина - Всю погань і нечисть змести, Щоб квітла, як сад країна! Даруй нам, єдносте, крила, Торуй до мети дороги. У єдності - наша сила! Разом - до перемоги! Анатолій Лазаренко
13 лют. 2024

Семінар - практикум на тему: "Круги Ейлера для дошкільнят".

Як легко та швидко розвинути в дошкільнят логічне мислення, вміння працювати з множинами, здатність "діяти в умі", класифікувати, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки? Саме з цією метою вихователь Світлана Півоварчук провела для педагогів закладу навчальний семінар - практикум на тему: "Круги Ейлера для дошкільнят".
5 лют. 2024

#Тиждень_БЖД_Здоровя_це_благо_дане_нам_природою

Сестра медична старша Подколзіна Р.Р. Сестра медична старша Подколзіна Р.Р. разом з дітьми побувала в гостях у "Рятівників чистоти" які допомогли дітям зрозуміти користь дотримання правил гігієни через ігрові методики, а також сприяють здоровому способу життя як малечі, так і дорослих. Подорожуючи ігровим всесвітом по "Планеті умивання", "Планеті Чищення зубів", "Планеті Миття рук" та "Планеті Чистих рушничків" діти зрозуміли основні принципи здорового способу життя. "Рятівників чистоти"- це проект "ADRA Україна", який реалізовано завдяки підтримці "UNICEF".