7 груд. 2022

#7_грудня_Всесвітній_день_української_хустки

Сьогодні за нами, нашою мужністю та сміливістю спостерігає увесь світ! Давайте покажемо усім, наскільки прекрасні українки та наші традиції!
6 груд. 2022

День Збройних Сил України

Вітаємо Героїв ЗСУ!
5 груд. 2022

Міжнародний День Волонтера!

5 грудня відзначають Міжнародний День Волонтера! Бути волонтером- це важлива і відповідальна місія. Лише раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. У час, коли наша країна перебуває у найскладнішій ситуації ,небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.
5 груд. 2022

Міжнародний День Волонтера!

5 грудня відзначають Міжнародний День Волонтера! В цей нелегкий для нашої країни час наші дітки разом з батьками та колективом дитячого садочку докладають своіх зусиль для підтримки наших дорогих воїнів. Вони збирають бляшанки, які потім за допомогою нашого вихователя Півоварчук С. перетворюються на окопні свічки, щоб наші любі дідусі, татусі і братики зігрівалися вогником від наших щирих сердець. Дякуємо вам! Слава нашим непереможним воїнам!
3 груд. 2022

"Поділись своїм теплом! Я поруч! Я - з тобою!"

ДНЗ 69 "Кристалик " приймає естафету. "Я приймаю естафету челенджу " "Поділись своїм теплом! Я поруч! Я - з тобою!"Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день нагадує нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи та об'єднує всіх небайдужим до долі людей з особливими потребами. Сила духу, цілеспрямованість, воля та характер, які щоденно демонструють люди з обмеженими можливостями є прикладом оптимізму та жаги і любові до життя.
2 груд. 2022

Семінар- практикум для педагогів "Ні , насильству"

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в ДНЗ 69"Кристалик був проведений семінар- практикум для педагогів "Ні , насильству" Мета якого: здобуття навичок та вчасне реагування на випадки насильства в дитячому колективі.
1 груд. 2022

"16 днів проти насильства"

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ. 1.12.2022 року в ДНЗ69 "Кристалик ". Практичним психологом Корецькою О.В був проведений семінар- практикум для вихователів. Метою якого було формування уявлення про небезпеку хворобу її поширення та методи профілактики. Вихователі зіграли в пізнавальну гру. " Рука підтримки "
29 лист. 2022

#16днівпротинасильстваКроп2022

рамках Акції "16 днів проти насильства в ДНЗ 69" Кристалик " практичним психологом Корецькою О.В. серед вихованців була проведена виховна година щодо профілактики та запобігання насилля. Дітки ознайомилися з терміном насилля, на прикладі казок визначили які види насилля існують та як не стати жертвою насилля.
29 лист. 2022

#Вогонь_біда_вода_біда_а_без_вогню_і_води_ще_більше_біди

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. Тиждень знань Пожежної безпеки проводиться для того, щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека».
22 лист. 2022

#чому_я_розмовляю_українською_мовою #День_української_мови_та_писемності_2022

Все, що живе на світі, Уміє розмовляти. Уміють говорити зайці і зайченята, По-своєму говорять і риби серед моря, І у садочку пташка, і у траві комашка... Говорять навіть квіти з блискучими зірками... — А як говорять діти?...........