27 трав. 2023

#Фотовиставка_Україно_моя_ти_у_серці_одна_ти_для_мене_найкраща_у_світі

#Сімейні_подорожі_Україною Група №6 Вихователі: Анастасія Миколаївна Хворостовська Маргарита Геннадіївна Бобрика
19 трав. 2023

#Фотовиставка_Україно_моя_ти_у_серці_одна_ти_для_мене_найкраща_у_світі

#Сімейні_подорожі_Україною Група №11 "Сонечко" Вихователі: Світлана Сергіївна Кльосс Світлана Вікторівна Тоцька
18 трав. 2023

#З_Днем_Вишиванки_Україно

#Українська_Вишиванка_код_нації_сила_свобода_незалежність Вишиванка нас єднає!
17 трав. 2023

#Дитинство_понад_усе #Психологічна_готовність_дитини_до_школи

#Новий_формат_взаємодії_з_батьками 17.05.2023 року відбулася зустріч з батьками випускників. Були присутні педагоги дошкільного закладу: вчитель-логопед Катерина Будник, психолог Ольга Корецька та завуч Гірничої гімназії Наталя Рябуха. Зустріч була спрямована на підвищення психологічної культури батьків дітей старшого дошкільного віку з проблеми адаптації дитини до шкільного навчання. Практичний психолог закладу Ольга Корецька провела для батьків семінар-практикум на якому говорили про формування навичок позитивного спілкування батьків з дітьми для збереження їх психологічного здоров'я, ознайомила батьків з фізіологічною та психологічною готовністю дітей до школи; надала рекомендації щодо формування психологічної готовності школяра.
8 трав. 2023

#Марафон_днів_Відкритих_дверей #Група_11_Сонечко

#Веселі_ігри_та_завдання_разом_із_мамою_і_татом #Мета_заходу_зміцнення дитячо-батьківських відносин у ході спільної роботи, розвиток уяви та творчості, виховання поваги та любові дітей до батьків. Вихователі: Світлана Сергіївна Кльосс Світлана Вікторівна Тоцька
7 трав. 2023

#Творимо_майбутнє_разом #Марафон_занять

#До_Мишка_на_День_народження Вчитель-логопед Катерина Миколаївна Будник разом з вихованцями побували на логопедичному Дні народженні , яке було спрямоване на автоматизацію звука "Ш" у складах, (із збігом приголосних) у словах та реченнях.
7 трав. 2023

#Творимо_майбутнє_разом #Марафон_занять

#Подорож_до_весняного_лісу Ліс — це диво, ліс — це казка. То ж ходімо в ліс, будь ласка. Вихованці раннього віку разом з вихователем Головко І.А. прогулювались лісовими доріжками де орієнтувались у просторі, розвивали дрібну моторику пальців рук, мислення, зорову пам'ять; виховували позитивні емоції та доброзичливість; виконували цікаві завдання від лісових звірят.
28 квіт. 2023

#Марафон_днів_Відкритих_дверей #Група_12_Мрійники

Психолог Ольга Корецька допомогла згадати матусям які вони добрі, гарні, емоційні, творчі та разом створили дерево побажань для нашої групи. Дітки разом з батьками взяли участь у квесті "Наша група". Пластилінографія - розвиває моторику рук, а ще й як можна проявити свою творчість! Батьки з дітками дуже старались і в кожного вийшла своя особлива аплікація "Квіти". Вихователі групи щиро вдячні усім батькам за співпрацю і допомогу у навчальному процесі!
22 квіт. 2023

#Всесвітеій_День_Землі

#Збережи_нас_всіх_від_зла_збережи_всіх_хто_тебе_боронить
21 квіт. 2023