15 бер. 2023

#Творимо_майбутнє_разом

#Сюжетно_рольова_гра_Банк До Всесвітнього тижня грошей в Україні педагог старшої групи Світлана Вікторівна Тоцька провела відкриту сюжетно-рольву гру "Банк" з метою підвищення фінансової обізнаності старших дошкільнят, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними. З дітьми закріпили знання про працівників банку, особливості їх роботи; виховували дружні і партнерські відносини.
10 бер. 2023

#Творимо_майбутнє_разом

#Творимо_майбутнє_разом #Марафон_занять #У_світі_чарівних_птахів

#Тарасове_слово_кличе_до_Перемоги

#209_та_річниця_від_Дня_народження_українського_поета_художника_мислителя_Тараса_Григоровича_Шевченка #Тарасове_слово_кличе_до_Перемоги #Поборемо

#Тарасове_слово_кличе_до_Перемоги

#Шевченко_для_дітей_у_віршах_піснях_малюнках

Весна у маминих обіймах ❤❤❤

Свято Весни у старших групах
2 бер. 2023

Люба Веснонька прийшла - Діткам радість принесла!

Свято Весни молодшій групі
2 бер. 2023

ВЕСНА В ГОСТІ ЗАВІТАЛА, СВЯТО НАМ ПОДАРУВАЛА!!!

1 бер. 2023

#Веб_квест_Безпека_в_житті_життя_у_безпеці

#Абетка_Безпеки_техногенна_небезпечна_знахідка_медична_пожежна_хімічна Сучасні цифрові технології дають можливість якісно змінити методи і організаційні форми навчання . З метою убезпечення життя і здоров'я вихованців закладу та свого життя педагогічні працівники пройшли пізнавальний веб-квест з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
24 лют. 2023

#Атестаційний_марафон_занять

#Як_Маша_загублений_звук_шукала Індивідуальне логопедичне заняття, що спрямоване на автоматизацію звука "Ш" у складах, (із збігом приголосних) у словах та реченнях провела вчитель-логопед Надія Андрівна Мурашко.