29 вер. 2023

Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. Діти відвідали бібліотеку 15, селища Гірничого. Для діток бібліотекарі провели цікаву екскурсію. Діткам сподобалося. Дякуємо Вам, бібліотекарі за вашу роботу . Бажаємо, щоб кожен день приходили нові читачі і черпали знання в ваших стінах. Нехай полиці заповнять нові книги, а бібліотека буде тим місцем, куди хочеться прийти, де завжди цікаво.
28 вер. 2023

105_та_річниця_від_дня_народження_В_О_Сухомлинського

До 105-ої річниці від дня народження В.О.Сухомлинського вихованці старших груп відвідали виставку творів у бібліотеці. Вихованці ближче познайомилися з творчістю великого педагога.
25 вер. 2023

ПРОЄКТ «LEGO-camp: Творці майбутнього»

З метою всебічного розвитку і розкриття внутрішнього потенціалу кожної дитини, формування її цілісного світогляду через пошукову ГРУ як наскрізний підхід у взаємодії з дітьми дошкільного віку, що сприятиме розвитку критичного мислення та подальшій успішній самореалізації в умовах майбутнього дорослого життя в закладі був проведений проєкт «LEGO-camp: Творці майбутнього»
21 вер. 2023

Про Мир у всьому світі

МИР-ЦЕ ЧИСТЕ НЕБО. МИР-ЦЕ ЛЮБОВ. МИР-ЦЕ СПОКІЙ.МИР-ЦЕ ДРУЖБА. МИР-ЦЕ ДОБРОТА... Хай буде мир на всій Землі, Ми не бажаємо війни!!!
11 вер. 2023

"Правила дорожні - корисні для кожного"

В рамках тижня безпеки дорожнього руху в ігровій формі знайомили малят із правилами безпечної поведінки на дорозі
8 вер. 2023

День Борщу

У кого найсмачніший Борщ? Ну, звичайно, це у нас.....
8 вер. 2023

Олімпійський тиждень в "Спортивні малюки - спортивна Україна"

З нагоди Дня фізичної культури і спорту було проведено ряд заходів. В ДНЗ відбувся олімпійський "урок" - зустріч старших дошкільників з тренерами -викладачами з дзюдо, Майстрами спорту України Шейко В.В. та Поліщук С.В. Вони організували вихованцям справжні Олімпійські ігри де діти продемонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та спортивні вміння.
1 вер. 2023

День Знань 2023

Ідемо до Країни Знань
1 черв. 2023

#День_захисту_дітей #Обєднані_у_центрі_України #За_мир_за_перемогу_за_життя

У День захисту дітей #ДНЗ_69 разом з батьками та вихованцями долучилися до флеш-мобу #Молитва_за_Перемогу
28 трав. 2023

#Творимо_майбутнє_разом

#Тиждень_БЖД_Ідеш_тихо_обминаєш_лихо з 22 травня по 26 травня 2023р.