"Андріївські вечорниці"

13 груд. 2022
Зимові свята розпочинаються зі свята Андрія Первозванного. "Андріївські вечорниці" - захід, який має на меті залучити дітей до вивчення українських традицій, що в свою чергу є одним із ефективних засобів національно-патріотичного виховання дошкільників. Тому, щоб розповісти малятам про звичаї та традиції українського народу в ДНЗ було проведено музичну розвагу, де діти грали в ігри, калиту кусали, тісто місили. Гарна музика а святковий настрій забезпечено на все Роздво.

Возможно, это изображение 20 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 19 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 13 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 23 человека, ребенок, люди стоят и в помещении