#Марафон_днів_Відкритих_дверей #Група_12_Мрійники

28 квіт. 2023
Психолог Ольга Корецька допомогла згадати матусям які вони добрі, гарні, емоційні, творчі та разом створили дерево побажань для нашої групи. Дітки разом з батьками взяли участь у квесті "Наша група". Пластилінографія - розвиває моторику рук, а ще й як можна проявити свою творчість! Батьки з дітками дуже старались і в кожного вийшла своя особлива аплікація "Квіти". Вихователі групи щиро вдячні усім батькам за співпрацю і допомогу у навчальному процесі!

Возможно, это изображение 11 человек и люди учатсяВозможно, это изображение 9 человек, люди учатся и текстВозможно, это изображение 5 человекВозможно, это изображение 5 человек, люди учатся, детская игрушка, больница и текстВозможно, это изображение 3 человека, ребенок и люди учатсяВозможно, это изображение 4 человека и люди учатся