#Дитинство_понад_усе #Психологічна_готовність_дитини_до_школи

17 трав. 2023
#Новий_формат_взаємодії_з_батьками 17.05.2023 року відбулася зустріч з батьками випускників. Були присутні педагоги дошкільного закладу: вчитель-логопед Катерина Будник, психолог Ольга Корецька та завуч Гірничої гімназії Наталя Рябуха. Зустріч була спрямована на підвищення психологічної культури батьків дітей старшого дошкільного віку з проблеми адаптації дитини до шкільного навчання. Практичний психолог закладу Ольга Корецька провела для батьків семінар-практикум на якому говорили про формування навичок позитивного спілкування батьків з дітьми для збереження їх психологічного здоров'я, ознайомила батьків з фізіологічною та психологічною готовністю дітей до школи; надала рекомендації щодо формування психологічної готовності школяра.

Возможно, это изображение 12 человек и люди учатсяВозможно, это изображение 13 человек, люди учатся и текстВозможно, это изображение 14 человек, люди учатся и текстВозможно, это изображение 15 человек и текст