25 квіт. 2022

Тиждень БЖД «Обережність не завадить» та День цивільного захисту

з 25 по 29 квітня 2022 року проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності, Тиждень безпеки дитини та День цивільного захисту» з метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної діяльності з окресленого напрямку , виховання поважного ставлення до безпеки і здоров’я людини як основи для реалізації успішного життя, опанування навичок безпечної поведінки
16 лют. 2022

Семінар-практикум "Картки Проппа - як інноваційна техніка навчання дітей дошкільного віку творчому розповіданню"

Свою казку навчалися складати і наші педагоги під час семінару-практикуму. Вихователь: Тоцька С.В.
10 лют. 2022

Інтерктивна гра з педагогами "Шість цеглинок"

Підвищення професійної майстерності педагогів у процесі акивного педагогічного спілкування за медодикою "Шість цеглинок". Виконуючи веселі завдання і граючись набором з шести різнокольорових цеглинок , діти тренують пам'ять, розвивають моторику і мислять творчо. Вихователь: Кльосс С.С.
1 лют. 2022

Математичний квест "Королівства математики"

З метою підвищення рівня професіоналізму педагогів ДНЗ в області використання технологій розвиваючих ігор з формування елементарних математичних уявлень для інтелектуального розвитку дітей дошкільного віку вихователем-методистом був проведений математичний квест на тему: "Королівства математики"
28 січ. 2022

«Здоров’я - запорука успіху»

Мати гарне здоров’я — так круто! З 24 по 28 січня 2022 року в ДНЗ № 69 "Кристалик"проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров’я - запорука успіху». Здоровий - означає веселий, бадьорий та життєрадісний. Щоб завжди бути у гарній формі, турбуйся про свій організм: роби зарядку, не забувай про гігієну та корисну їжу, вчасно лягай спати. Сонце, вода та повітря — твої вірні помічники на шляху до відмінного здоров’я, міцного імунітету та краси
27 січ. 2022

Педагогічна рада на тему: "Формування природничо-екологічної компетентності сучасного дошкільника"

Світ, що оточує дитину, - це перш за все Світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою. Тут, у природі, вічне джерело дитячого розуму. В.О. Сухомлинський З метою уточнення та систематизації знань педагогів з проблеми формування природничо-екологічної компетентності дошкільників, активізації особистого творчого потенціалу педагогів, створення умов для рефлексії та обміну думками, самовираження, підтримки інтересу педагогів для подальшого вивчення даної теми пройшло засідання педагогічної ради.
25 січ. 2022

"У пошуках загубленої пісні"

З метою підвищення інтересу педагогів до пошуку цікавих методів і технологій в роботі з дітьми, рівня професіоналізму педагогів в ДНЗ №69 музичним керівником було проведено з педагогами музичний квест на тему: "У пошуках загубленої пісні". Музичний керівник: Кирилова Т.В.
20 січ. 2022

"Від екології природи – до екології душі"

З метою розвитку творчого потенціалу педагогів, їх природничо-екологічної компетентності, удосконалення роботи в дошкільному закладі з формування у дошкільників основ екологічної культури був проведений семінар-практикум "Від екології природи – до екології душі". Підготувала і провела: вихователь Півоварчук С.В.
13 січ. 2022

«Святкуємо Різдво всім людям на добро»

Добрий вечір, щедрий вечір! Чи дозволите щедрувати, з Новим роком вас вітати, щастя, здоров'я побажати? Ми щедруєм і співаєм під вікном, Щастя й долі ми бажаєм всім гуртом!
20 груд. 2021

Новорічні ранки 2021

З новорічним гарним святом, Вас вітають всі малята! І бажають щиро: дружби, радості і миру. Щоб здоровими росли і щасливими були.