3 груд. 2022

"Поділись своїм теплом! Я поруч! Я - з тобою!"

ДНЗ 69 "Кристалик " приймає естафету. "Я приймаю естафету челенджу " "Поділись своїм теплом! Я поруч! Я - з тобою!"Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день нагадує нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи та об'єднує всіх небайдужим до долі людей з особливими потребами. Сила духу, цілеспрямованість, воля та характер, які щоденно демонструють люди з обмеженими можливостями є прикладом оптимізму та жаги і любові до життя.
2 груд. 2022

Семінар- практикум для педагогів "Ні , насильству"

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в ДНЗ 69"Кристалик був проведений семінар- практикум для педагогів "Ні , насильству" Мета якого: здобуття навичок та вчасне реагування на випадки насильства в дитячому колективі.
1 груд. 2022

"16 днів проти насильства"

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ. 1.12.2022 року в ДНЗ69 "Кристалик ". Практичним психологом Корецькою О.В був проведений семінар- практикум для вихователів. Метою якого було формування уявлення про небезпеку хворобу її поширення та методи профілактики. Вихователі зіграли в пізнавальну гру. " Рука підтримки "
29 лист. 2022

#16днівпротинасильстваКроп2022

рамках Акції "16 днів проти насильства в ДНЗ 69" Кристалик " практичним психологом Корецькою О.В. серед вихованців була проведена виховна година щодо профілактики та запобігання насилля. Дітки ознайомилися з терміном насилля, на прикладі казок визначили які види насилля існують та як не стати жертвою насилля.
29 лист. 2022

#Вогонь_біда_вода_біда_а_без_вогню_і_води_ще_більше_біди

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. Тиждень знань Пожежної безпеки проводиться для того, щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека».
22 лист. 2022

#чому_я_розмовляю_українською_мовою #День_української_мови_та_писемності_2022

Все, що живе на світі, Уміє розмовляти. Уміють говорити зайці і зайченята, По-своєму говорять і риби серед моря, І у садочку пташка, і у траві комашка... Говорять навіть квіти з блискучими зірками... — А як говорять діти?...........
21 лист. 2022

#День_Гідності_та_Свободи

"Той, хто забув колиску, з якої піднявся, щоб піти по землі, хто байдужий до матері, що вигодувала та виховала його, не здатен переживати високі патріотичні почуття" В.О. Сухомлинський
11 лист. 2022

Декада української мови та писемності

В рамках Декади української мови та писемності педагоги нашого закладу навчали дітей розуміти і збагачувати рідну мову, формували розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якої не може існувати ні народ, ні Україна, як держава; розширювали знання про красу і багатство української мови; розвивали логічне і творче мислення; виховували любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до українського народу, бажання розмовляти рідною мовою.
10 лист. 2022

#експрес_курс_психологічні_хвилинки

Практичний психолог Корецька О.В. провела експрес - курс для вихователів. Психологічні хвилинки : мета, завдання, механізм дії. Мета експрес - курсу: сприяти усвідомленню вихователілями необхідності впровадження заходів психоємоційної підтримки дітей дошкільного віку ,які зазнали руйнівного впливу психотравмуючих факторів
9 лист. 2022

#ріднамованаціональнийскарб

Педагоги ДНЗ #69 "Кристалик" долучилися до челенджу ініційованого управлінням освіти Кропивницької міської ради "Рідна мова - національний скарб" до Дня української писемності та мови.