9 лист. 2022

#радіодиктант2022

Розмовляти та думати українською, мовою сильної та незламної нації, - це модно і престижно! У День української писемності та мови до найбільшого україномовного флешмобу традиційно приєдналися педагоги ДНЗ №69 "Кристалик".
7 лист. 2022

#У_гостях_Кіровоградський_обласний_академічний_театр_ляльок

Театралізована діяльність у житті дитини, це: свято - яскраві вогні, , оплески, вітання, посмішки, побажання; розвиток пізнавальних інтересів, розширення світогляду та мовленнєвого спілкування та можливість самовираження особистості.
25 жовт. 2022

«Дивовижна фантазія осені»

Оксамитовий запах осені відчувається скрізь, а особливо в дошкільному навчальному закладі «Кристалик» на музичному святі та на виставці картин «Дивовижна фантазія осені». У нашому закладі вже стало традицією кожен рік проводити виставку поробок із природного матеріалу, виготовлені руками батьків і дітей. Дорослі допомогли діткам проявити фантазію, створити неповторні осінні шедеври. Дякуємо за радість та гарний настрій, естетичне задоволення особливо в такий тривожний час!
14 жовт. 2022

#Де_козак_там_сила_мудрість_мужнінсть

Напередодні святкування Дня козацтва у закладі проводилась спортивно - музична розвага яка покликана вивчати та пропагувати через поетичне слово, пісню, танець, конкурси славну історію героїчної боротьби українського народу за державну незалежність та соборність.
14 жовт. 2022

#День_захисника_та_захисниць_2022

Дорогі наші захисники так захисниці, Вихованці нашого дошкільного закладу дуже вірять у вас і чекають на перемогу .Здоров'я Вам міцного та ангела - охоронця в нелегкому бою. Зі святом Вас!!!Зустріч з Вами була просто неймовірною
1 жовт. 2022

БЛАГОДІЙНИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ МАРАФОН "Разом до Перемоги"

01.10.2022 року до дня працівників освіти у місті проходив Освітянському марафоні "Разом до перемоги". Наш заклад брав участь у локації: "Смак Перемоги". Захід розміщував різноманітні локації: концертна, майстер-клас для патріотів, ярмарок для ЗСУ.
26 вер. 2022

#30_вересня_всеукраїнський_день_бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек старші дошкільнята завітали на пізнавально-оглядову екскурсію до бібліотеки до «Казкової країни мудрої книги» разом зі своїми вихователями Бобрикою М.Г., Ткаченко В.В., Кльосс С.С. Працівники бібліотеки організували для малят цікаву подорож книжковим містечком, завдяки якій діти познайомилися з маловідомими фактами з життя книги, пригадали правила користування бібліотекою та бережливим ставленням до книжок. Юні відвідувачі із захопленням слухали та розглядали книги . Працівники книгозбірні завжди раді таким зустрічам з майбутніми читачами, та щиро вдячні їхнім небайдужим вихователям, які проявляють стійкий інтерес до книги і бібліотеки.
23 вер. 2022

Семінар-практикум з педагогами на тему: "Стежками безпеки"

Виховання здорового покоління - одне із пріоритетних завдань, яке постійно знаходиться під особливою увагою в нашому дошкільному закладі. На педагогів-дошкільників покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров'я. Зокрема, це попередження травматизму на дорогах. З цією метою був проведений семінар-практикум з педагогами на тему: "Стежками безпеки".
21 вер. 2022

#Міжнародний_день_Миру

"Вчимося жити у Мирі, Любові та Злагоді" «Людина створена природою для миру, а не для війни, народжена для радості, а не для горя…» Франсуа Рабле
20 вер. 2022