28 лип. 2022

#День_Української_Державності_2022

#Діти_ДНЗ_69_стверджують_ВСЕ_БУДЕ_УКРАЇНА Наша країна має історію в понад 1000 років. Наша культура знана у всьому світі. А про нашу сміливість вже ходять легенди. Нас не зламати, не роз’єднати та не перемогти
11 лип. 2022

#Ми_Відкрились_Слава_Україні_

Вихованці, батьки, педагоги з особливим нетерпінням чекали відкриття садочка.Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори.
26 черв. 2022

Флешмоб #З_пухнастими_до_перемоги

Педагоги та вихованці нашого закладу долучились до флешмобу #З_пухнастими_до_перемоги який організував БФ «Щаслива лапа» з метою – підтримати дух українців дітьми, педагогами та їх чотирилапими друзями. Все буде Україна!!!
17 черв. 2022

Звіт керівника за 2021 - 2022 навчальний рік

Керівник: Небога Оксана Миколаївна
1 черв. 2022

#1_червня_День_захисту_дітей

Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні. ...
31 трав. 2022

#Педагогічна_рада_підсумки_перспективи_реалії_здобутки

Педагогічні інновації: ідеї, реалії, перспективи - практичні здобутки в організації освітнього процесу.
27 трав. 2022

Зустрічі в онлайн-режимі реального часу

Найпоширенішим способом онлайн-спілкування є соціальні мережі. Тому, в режимі реального часу педагоги організовують безпосереднє спілкування з дітьми та батьками. Головним завданням дистанційного навчання є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дошкільнят. Кожна зустріч емоційно насичена, весела, пізнавальна, ігрова.
19 трав. 2022

#Флешмоб_2022_День_Вишиванки з вихованцями

#Україну_я_люблю_вишиванку_одягну під такою назвою педагоги дистанційно організували і провели флешмоб до Дня Вишиванки
19 трав. 2022

#Флешмоб_2022_День_Вишиванки

#Україну_я_люблю_природу_в_вишиванку_одягну під таким гаслом пройшов флешмоб серед працівників закладу до Дня Вишиванки.
16 трав. 2022

«Правила дорожнього руху - твої правила!»

з метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, опанування ними життєвих навичок безпечної поведінки в повсякденному житті та в разі виникнення надзвичайних ситуацій в ДНЗ № 69 «Кристалик» з 16 по 20 травня 2022 року проводився Тиждень безпеки дорожнього руху в дистанційному режимі.Дистанційне навчання стало не менш цікавим з творчим колективом. Діти і батьки із задоволенням приймали участь у різних формах роботи та закріпили з дітками правила безпеки на дорозі.