26 вер. 2022

#30_вересня_всеукраїнський_день_бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек старші дошкільнята завітали на пізнавально-оглядову екскурсію до бібліотеки до «Казкової країни мудрої книги» разом зі своїми вихователями Бобрикою М.Г., Ткаченко В.В., Кльосс С.С. Працівники бібліотеки організували для малят цікаву подорож книжковим містечком, завдяки якій діти познайомилися з маловідомими фактами з життя книги, пригадали правила користування бібліотекою та бережливим ставленням до книжок. Юні відвідувачі із захопленням слухали та розглядали книги . Працівники книгозбірні завжди раді таким зустрічам з майбутніми читачами, та щиро вдячні їхнім небайдужим вихователям, які проявляють стійкий інтерес до книги і бібліотеки.
23 вер. 2022

Семінар-практикум з педагогами на тему: "Стежками безпеки"

Виховання здорового покоління - одне із пріоритетних завдань, яке постійно знаходиться під особливою увагою в нашому дошкільному закладі. На педагогів-дошкільників покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров'я. Зокрема, це попередження травматизму на дорогах. З цією метою був проведений семінар-практикум з педагогами на тему: "Стежками безпеки".
21 вер. 2022

#Міжнародний_день_Миру

"Вчимося жити у Мирі, Любові та Злагоді" «Людина створена природою для миру, а не для війни, народжена для радості, а не для горя…» Франсуа Рабле
20 вер. 2022

#Пригоди_веселого_автомобільчика

В рамках тижня безпеки дорожнього руху #Їдеш_у_путь_обережним_будь до вихованців закладу завітав обласний театр ляльок з виставою #Пригоди_веселого_автомобільчика
19 вер. 2022

#Їдеш_в_путь_обережним_будь #Тиждень_дорожнього_руху_в_ДНЗ_69

Безпека дітей іноді стає складним завданням, адже батьки не можуть завжди бути поряд. Батьки забезпечують безпеку своєї дитини вдома, а вчителі та вихователі несуть відповідальність за дитину в дитячому садку та школі. Але хто подбає про їхню безпеку в дорозі? Незалежно від того, чи ходять діти в школу, в садок пішки, їздять на велосипеді, або користуються громадським транспортом, їх слід навчати правилам безпеки на дорогах.
10 вер. 2022

Олімпійський тиждень в "Кристалику"

Здоровий означає веселий, бадьорий та життєрадісний. А от найкращі друзі хворої дитини — лінь, сум та втома. Щоб завжди бути у гарній формі, турбуйся про свій організм: роби зарядку, не забувай про гігієну та корисну їжу, вчасно лягай спати. Сонце, вода та повітря — Твої вірні помічники на шляху до відмінного здоров’я, міцного імунітету та краси.
9 вер. 2022

День Українського борщу в "Кристалику".

#kropyvnytskyi_borschday
1 вер. 2022

#Ми_українці_честь_і_слава_незламним

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Відчуття які виникають сьогодні , особливі. З Днем знань, малята!
29 серп. 2022

#Зустріч_з_працівниками_патрульної_поліції_2022

Навіть у воєнний стан на наших дорогах повинно бути безпечно, тож кожен учасник, від малого до великого повинен дотримуватися правил дорожнього руху, має дбати про те, аби безперешкодно могли проїхати автомобілі екстрених служб (
24 серп. 2022

#З_Днем_Державного_Прапора_України_ #З_Днем_Незалежності_України

На світі є лиш одна країна, де найяскравіше світить сонечко і найрясніше цвіте бузок. Це земля Твоїх батьків, край Твого дитинства, де завжди почуваєшся вдома, — Твоя Україна.