19 лют. 2018

Оформлення загальносадової виставки

Підсумком проведення Тижня БЖД є оформлення загальносадової виставки дитячих робіт разом з батьками на тему: "Найбільше багатство - здоровя". Дякуємо батькам вихованців груп №№ 2,4,6,8,9,11,12.
16 лют. 2018

Участь у святкуванні Масляної

Працівники закладу прийняли участь у святкуванні Масляної, яка пройшла на площі перед мівською радою, приготувавши та реалізувавши різноманітні смачні млинці. Зароблені кошти від продажу млинців були передані на благодійну акцію: "Зробимо наше місто зеленим".
14 лют. 2018

Проведення тематичної розваги "Стрітення"

Для вихованців пройшла тематична розвага зустрічі Весни. Під час проведення якої діти водили хороводи, танцювали, декламували вірші, а наостанок поласували смачними млинцями.
12 лют. 2018

Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності

В закладі освіти з 12 лютого по 16 лютого 2018 року, проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Найбільше багатство - здоров’я» з метою навчання дітей та підлітків діям у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надання першої медичної само- та взаємодопомоги.
1 лют. 2018

Проведення конкурсу для батьків гр. № 8

Батьки вихованців групи № 8 прийняли активну участь у конкурсі поробок з покидькового матеріалу на тему: "Був смітник - став квітник". Дякуємо батькам за активну участь та творчій підхід!
1 лют. 2018

Проведення педагогічної ради

З педагогічними працівниками проведенне засідання педагогічної ради на тему: «Природнича компетентність дошкільників».На якій були розглянуті актуальні питання форм і методів роботи з дітьми, а також виставка презентація вихователями розвиваючих ігор з природи.
31 січ. 2018

Проведення педгодини

З педагогічними працівниками проведене засідання з питань організації харчування, дотримання санітарно гігієничних вимог, збереження життя і здоровя дітей.
19 січ. 2018

Діти радіють снігу!

Під час проведення денної прогулянки, вихованці закладу із великим задоволенням грали в різні спортивні ігри, катилися на санчатах, метали сніжки та ліпили різних за розміром снаговиків. Ось яка чудова вийшла в нас прогулянка!
18 січ. 2018

Проведення консультації для педпрацівників

На виконання рішення засідання педагогічної ради педпрацівників була організована та проведена консультація на тему: "Вровадження інноваційних технологій в освітній процес"
12 січ. 2018

Проведення розваги "Щедрик, щедрик, щедрівочка..."

Вихованці старших груп №№ 4, 9, 11 та педпрацівники привітали всіх дітей та всі служби з Новорічними та Різдвяними святами, виконуючи Різдвяні колядки та щедрівки, засіваючи всіх добром, успіхом, здоров́ ям та радісним настроєм в Новому році!