11 січ. 2018

Проведення педгодини

Відбулося засідання педгодини для педпрацівників на якій були розглянуті організаційні питання роботи груп, організації харчування дошкільників тощо.
27 груд. 2017

Вручення подарунків

Всі вихованці закладу на Новорічні свята отримали безкоштовні солодкі подарунки від депутатів Г.Сергієнка та А.Табалова. Дякуємо депутатам за подарунки для наших дітей!
27 груд. 2017

Проведення Новорічних ранків

В дошкільному закладі з 20.12 по 27.12., пройшли Новорічні свята для всіх вихованців. Діти та гості свят отримали велике задоволення та гарний настрій.
26 груд. 2017

Участь батьків у конкурсі

Батьки гр. № 12 прийняли активну участь у конкурсі поробок: "Моя новорічна ялинка". Дякуємо активним та ініціативним батькам за участь!
19 груд. 2017

Проведення розваги "Через поле, через гай, йде до діток Миколай!"

В дошкільному закладі для вихованців діти старшої гр.№ 9 (вихователь Ніконова С.В.) провели розвагу до Дня Святого Миколая. Після її завершення всі вихованці знайшли під подушечками подаруночки від Миколая.
15 груд. 2017

Проведення вистави до Дня Святого Миколая

Вихованців дошкільного закладу з наступаючим святом привітала громада селища Гірничого. Малюки переглянули виставу та отримали від Миколайчика солодкі подарунки.
14 груд. 2017

Показ вистави до Дня Святого Миколая

За підтримки депутата Олександра Рацула, студенти ІV курсу Центральноукраїнського педагогічного університету, факультету "Педагогіки та психології", постійні гості дошкільного закладу, представили виставу: "Святий Миколай" (керівник проекту: Руденко Юлія Юріївна).
13 груд. 2017

Проведення відкритого перегляду занять.

ДНЗ № 69 гостинно відчинив двері для слухачів курсів підвищення кваліфікації КЗ КОІППО (керівник: Гагаріна Н.П.). Досвідом роботи з питань всебічного розвитку дітей дошкільного віку поділились талановиті, творчі педагоги. Вихователь середньої гр. № 12 (Касьяненко О.М.) провела інтегроване заняття на тему: "В гості до Лісовичка", вихователь старшої гр. № 4 (Дудник Л.В.) заняття з елементами пошуково-дослідницької діяльності на тему: "Секрети чарівниці води", а на завершення присутні гості переглянули розвагу календарно-обрядового спрямування "Андріївські вечорниці", яку підготували та провели муз.керівник - Кирилова Т.В., вихователь гр. № 4 (Панасенко В.О.).
8 груд. 2017

Проведення відкритого перегляду заняття

В старшій групі № 11 вихователем, який атестується було проведене інтегроване заняття на тему: "Від зернини до хлібини". На якому присутнім педагогам були продемонтровані різні форми роботи, закріплення знань, умінь та навичок дітей. Продуктивною формою роботи було прикрашання короваю виробами з тіста самими дітьми. Педагоги високо оцінили роботу вихователя Кльосс С.С.
8 груд. 2017

Проведення відкритого перегляду заняття

В середній гр. № 8 (вихователь Задорожня Т.О.) пройшло відкрите затяття на тему: "Слово до слова, зложиться мова", під час проведення якого використовувались інноваційні технології, діти показали гарні знання і вміння. На колективному перегляді були присутні всі педагогічні працівники, які добре оцінили роботу педпрацівника.