7 груд. 2017

Проведення психологічного семінару

Під час проведення Тижня правового виховання з педагогічними працівниками був проведений песихологічний семінар на тему: "Профілактика жорстокого поводження з дітьми" (відповідальний: практичний психолог Чорна О.С.).
6 груд. 2017

Проведення заходів до Дня збройних сил України

Вихованці групи № 11 (виихователь Кльосс С.С.) прийняли участь в проведені спортивних змагань. Між собою змагалися команди хлопчиків "Козаки" та команди дівчаток "Козачки". На згадку та до свята команда хлопчиків "Козаки" отримали символічні медалі та святковий настрій.
5 груд. 2017

Участь у благодійній акції до Всесвітнього дня волонтера

Працівники та батьки закладу з найкращими побажаннями і словами подяки зібрали гуманітарну допомогу бійцям АТО. Дяти також виявили свою пітримку у вигляді малюнків, які разом з усім іншим військові одержать на Сході країни.
4 груд. 2017

Проведення Тижня правового виховання

В ДНЗ з 04 по 08. 12. 2017р., проходить Тиждень правового виховання на тему: "Великі права маленької дитини", згідно плану заходів, педагоги проводять з дітьми заняття, бесіди, ігри на відповідну тематику. Діти разом з батьками прийняли участь у загальносадовій виставці малюнків.
1 груд. 2017

Розклад Новорічних ранків

Затверджений розклад проведення Новорічних ранків.
30 лист. 2017

Відбулось засідання педагогічної ради

30.11.17р. відбулось засідання педагогічної ради на тему: "Організація мовленнєвого середовища", на якій розглядались питання створення мовленнєвого розвивального середовища та використання інноваційних технологій в роботі. Особливо хочеться відмітити презентації роботи вихователів гр.№ 11 Тоцька С.В., Кльосс С.С., гр.№ 8 Задорожна Т.О., гр. № 12 Касьяненко О.М., гр. № 2 Ткаченко В.В., муз.кер. Кирилової Т.В. та виступу вчителя-логопеда Мурашко Н.А. Дякуємо педагогічним працівникам за систематичну та творчу роботу.
28 лист. 2017

Проведення педгодини

З педагогічними працівниками проведена педагогічна година на якій вони ознайомились з планом роботи на грудень місяць, був затверджений розклад проведення Новорічних ранків, розглядались питання збереження життя і здоров’я дітей.
28 лист. 2017

Драматизація казки "Лікар Айболить"

Вихованці старшої логопедичної групи № 4, продемонстрували свої таланти для вихованців старших груп та батьків. Дітей з вадами мовлення до виступу підготувала вчитель-логопед Мурашко Н.А., всі присутні отримали величезне задоволення від виступу. Дякуємо талановитим та юним акторам!
24 лист. 2017

Драматизація казки "Вовк і семеро козенят"

Вихованці групи № 9 (вихователь Ніконова С.В.) провели показ казки "Вовк і семеро козенят" на новий лад.
22 лист. 2017

Проведення драматизації вихованцями гр. № 5

Вихованці раннього віку, гр. № 5 (вихователь: Кузьменко Т.В.) показали драматизацію казки "Ходить гарбуз по городу".