22 лист. 2017

Відбувся конкурс читців поезії українських поетів

Згідно Програми проведення Місячника української писемності та мови, в закладі пройшов конкурс читців української поезії серед вихованців молодшого та старшого дошкільного віку. В конкурсі прийняли участь 18 вихованців дошкільного закладу. ДЯКУЄМО ВСІМ ДІТЯМ ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ТА ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
21 лист. 2017

Проведення Свята рідної мови "Наша мова солов'їна"

Вихованцями групи № 9 (вихователь Ніконова С.В., муз.керівник Палій О.В.) в рамках проведення Місячника української писемності та мови для вихованців старшого дошкільного віку пройшло Свято рідної мови.
17 лист. 2017

Проведення заходів в рамках Тижня безпеки дорожнього руху

17.11.17р. для вихованців закладу по всіх вікових групах були проведені заняття та бесіди під девізом: "Безпека на дорозі - безпека життя"
16 лист. 2017

Проведення семінару для педагогічних працівників

Вихователь, яка атестується Дудник Л.В., провела семінар на тему: "Формування еколого-природничої компетентності у дітей засобами спадщини В.Сухомлинського"
16 лист. 2017

Проведення драматизації вихованцями гр. № 8

Вихованцями середньої групи № 8 (вихователь Задорожна Т.О.), був проведений показ казки за В.О. Сухомлинським "Заєць і морква". Глядачами під час перегляду були вихованці середніх груп.
10 лист. 2017

Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності

З 6 по 10 листопада в ДНЗ проходив Тиждень БЖД на тему: «Сірники не чіпай – вогонь не закликай!». Тиждень проводився з метою навчання дітей та підлітків діям у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надання першої медичної само- та взаємодопомоги.

Проведення відкритого перегляду заняття

Відкрите заняття для педагогічних працівників провела вчитель-логопед Мурашко Н.А., яка атестується з вихованцями старшої логопедичної групи № 4 на тему: "Перелітні птахи"
9 лист. 2017

Проведення диспуту для педагогічних працівників

Участь в проведені диспуту на тему: "Український фольклор дітям дошкільного віку", прийняли вихователі, які атестуються Ткаченко В.В., Касьяненко О.М., Кльосс С.С. з виступами по своїй віковій групі.

Відвідування вихованців працівниками МНС

В рамках проведення Тижня пожежної безпеки, для вихованців був організований перегляд матеріалів на пожежну безпеку та проведення бесіди "Як уберегти своє життя" працівником-рятувальником для вихованців старшого дошкільного віку.
1 лист. 2017

Проведення місячника української писемності та мови

з 01 листопада по 01 грудня в дошкільному закладі проходять заходи присвячені проведенню Місячника української писемності та мови.