Проведення показу костюмів

Для батьків дошкільного навчального закладу, після проведення розваг, проводиться показ дитячих костюмів, які можна одягнути своїм дітям для участі в святах і розвагах. Дизайнер костюмів: кастелянка - Бондаренко Наталія Анатоліївна.

Проведення осінніх розваг

01.11.2017р. у вихованців групи № 9 пройшла тематична розвага на тему: "Ходить осінь, ходить гаєм...", під час проведення якої і діти і батьки отримали велике задоволення. А на останок для дітей осінь приготувала смачні піріжечки.

Виставка осінніх поробок

В дошкільному закладі пройшла виставка осінніх поробок: "Осінь чарівниця", виготовлених руками батьків вихованців разом з дітьми. У виставці прийняли активну участь вихованці всіх вікових груп, особливо хочеться відмітити активних батьків груп № 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12
31 жовт. 2017

Проведення педгодини

Для педагогів 31.10. проведена педгодина, на які вони ознайомились з планом роботи на місяць, планом заходів проведення Місячника Української писемності і мови, терміном та темою проведення Тижня БЖД, підготовкою до проведення засідання педагогічної ради.
13 жовт. 2017

Проведення козацької розваги: "Ми роду козацького діти"

Для вихованців силами педагогічних працівників проведена розвага до Дня Козацтва, під час проведення якої дітям прищеплювали почуття дружби, колективізму та взаємовиручки.
29 вер. 2017

Екскурсія в бібліотеку с.Гірничого

За тоброю традицією дошкільного закладу вихованці старших груп №№ 4, 9, 11 (Дудник Л.В., Панасенко В.О., Ніконова С.В., Козир Ю.В., Тоцька С.В., Кльосс С.С.) віцдвідали бібліотеку на селищі та стали її активними читачами. Дякуємо працівникам бібліотеки.
25 вер. 2017

Місячник молодого педагога-стажиста.

З 25.09. по 25.10.17р. в ДНЗ проходить місячник молодого педагога-стажиста з проблеми "В.О. Сухомлинський - діалог із сучасністю. Слово про вчителя", присвяченого 99-річчю з дня народження великого педагога Василя Сухомлинського.
25 вер. 2017

Проведення позапланових заходів з пожежної безпеки

Проведення евакуації та навчання з усіма вихованцями та працівниками дошкільного навчального закладу.
22 вер. 2017

Проведення Олімпійського тижня

В дошкільному навчальному закладі згідно запланованих заходів для вихованців був проведений Олімпійський тиждень
11 вер. 2017

УВАГА!

Програма святкування Дня міста.