23 груд. 2022

#Маленькі_справи_для_великої_перемоги

Дошкільнята разом з вихователями та батьками долучилися до спільного виготовлення листівок, оберегів, які передали для наших захисників. Крім цього, надали грошову допомогу для придбання у майстерню матеріалів на пошиття одягу військовим. Дякуємо за допомогу колегам та усім небайдужим, наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!!!
22 груд. 2022

#Нехай_вогник_творчості_яскраво_сяє

Розвиток творчості у дітей - це важлива здібність формувати свій особливий погляд на звичайні речі. Успішний перехід дитини у дорослість можливий тільки завдяки постійній інтелектуальній діяльність.Здібності малечі часто приховані від очей оточення. Тому виявити їх буває не просто. Реалізувати таланти, що сплять, можна, лише спонукаючи дитину до творчої діяльності. Як спонукати та виявляти творчі здібності у дітей поділилася досвідом педагог старшої групи Бобрика М.Г.
20 груд. 2022

#Новий_рік_прийшов_в_садок_до_усіх_усіх_діток

Новий рік – найулюбленіше свято всіх дітей. Воно завжди асоціюється з ялинкою, подарунками, смаколиками, святковим настроєм. Прийшло це радісне свято і до діток ДНЗ №69 "Кристалик". На нього з нетерпінням чекала вся малеча дитячого садочка. Це свято подарувало малечі море позитиву, безліч посмішок та гарний настрій. А подбали про свято: музичні керівники Кирилова Т.В., Витоптова Ю.П. та усі педагоги закладу.
19 груд. 2022

#Миколай_йде_в_Україну_взявши_миру_у_торбину

#Дитинство_понад_усе Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей, та найбільше слухняних та добрих дітей. Нехай це свято стане для всіх нас святом Милосердя,Доброти, прощення та любові до ближніх.
13 груд. 2022

"Андріївські вечорниці"

Зимові свята розпочинаються зі свята Андрія Первозванного. "Андріївські вечорниці" - захід, який має на меті залучити дітей до вивчення українських традицій, що в свою чергу є одним із ефективних засобів національно-патріотичного виховання дошкільників. Тому, щоб розповісти малятам про звичаї та традиції українського народу в ДНЗ було проведено музичну розвагу, де діти грали в ігри, калиту кусали, тісто місили. Гарна музика а святковий настрій забезпечено на все Роздво.
8 груд. 2022

#Бременські_музиканти_та_вихованці_ДНЗ_69_у_головних_ролях Усіх запрошуємо в казку

Театр - це найкращий засіб спілкування людей, це диво, здатне розвивати в дитині творчі задатки, стимулювати розвиток психічних процесів, удосконалювати пластичність, формувати творчу активність. У грі дитина не тільки отримує інформацію про навколишній світ. але й вчиться жити в цьому світі, будувати взаємовідносини з оточуючими
7 груд. 2022

#7_грудня_Всесвітній_день_української_хустки

Сьогодні за нами, нашою мужністю та сміливістю спостерігає увесь світ! Давайте покажемо усім, наскільки прекрасні українки та наші традиції!
6 груд. 2022

День Збройних Сил України

Вітаємо Героїв ЗСУ!
5 груд. 2022

Міжнародний День Волонтера!

5 грудня відзначають Міжнародний День Волонтера! Бути волонтером- це важлива і відповідальна місія. Лише раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. У час, коли наша країна перебуває у найскладнішій ситуації ,небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.
5 груд. 2022

Міжнародний День Волонтера!

5 грудня відзначають Міжнародний День Волонтера! В цей нелегкий для нашої країни час наші дітки разом з батьками та колективом дитячого садочку докладають своіх зусиль для підтримки наших дорогих воїнів. Вони збирають бляшанки, які потім за допомогою нашого вихователя Півоварчук С. перетворюються на окопні свічки, щоб наші любі дідусі, татусі і братики зігрівалися вогником від наших щирих сердець. Дякуємо вам! Слава нашим непереможним воїнам!