11 вер. 2017

Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності

З 11.09. по 15.09.2017р. в дошкільному закладі проходить Тиждень на тему: "Ми - за безпеку руху!"
6 вер. 2017

Проведення Олімпійського тижня

З 06.09. по 15.09. 2017р., в ДНЗ проходить Олімпійський Тиждень
1 вер. 2017

Проведення розваги до Дня Знань

Педагогічними працівниками були організовані та проведені різні заходи до Дня Знань на тему: "Діти єднають світ".
31 серп. 2017

Проведення засідання педагогічної ради.

До нового навчального року з працівниками дошкільного навчального закладу була проведена педагогічна рада на тему: "Завдання діяльності колективу на 2017-2018 н.р."
24 серп. 2017

Участь в міських заходах.

Працівники та батьки вихованців дошкільного закладу, прийняли участь в виставці-фестивалі "Виставка смаколиків", де за символічну плату був організований їх розпродаж для мешканців міста.
20 лип. 2017

Проведення розвага День Нептуна

Для дітей була організована та проведена розвага: "День Нептуна".
30 черв. 2017

Бал Квітів

В дошкільному закладі організована та проведена розвага на тему: "Бал Квітів".
4 трав. 2017

ЗАПРОШЕННЯ

Запрошуємо взяти участь в чемпіонаті міста серед садочків з тхеквондо.
28 квіт. 2017

Проведення Тижня охорони праці з нагоди відзначення Всесвітнього дня ОП

В ДНЗ з 24 по 28 квітня пройшов Тиждень охорони праці з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці в Україні під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Керуючись Планом заходів управління освіти був розроблений та виконаний, відповідний план проведення Тижня охорони праці у дошкільному навчальному закладі.
18 квіт. 2017

Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності

з 10 по 14 квітня 2017 року в ДНЗ пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Безпека у твоєму житті» (у рамках якого проводиться День цивільного захисту) з метою навчання дітей та підлітків діям у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надання першої медичної само- та взаємодопомоги.