16 лют. 2023

#Семінар_практикум #Ми_українці_нам_є_ким_і_чим_пишатися

Одягаючи вишиванку, ми пишаємось і бережемо споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. А знаючи історичні перемоги відомих людей, головні памятки України тощо, ще більше пишаєшся Батьківщиною. І пишаємось тим, що маємо можливість передати свої знання молодому поколінню. Про це говорили за круглим столом в ДНЗ педагоги закладу. Підготувала: вихователь Добровольська О.В.
16 лют. 2023

#Семінар_практикум #Використання_головоломок_у_роботі_з_дошкільниками #Розвиваємо_логічне_мислення_легко_та_швидко

Володіння найважливішими вміннями, як-от письмо і читання, безсумнівно, стоїть на першому місці. Водночас, також важливо розвивати у дитини вміння мислити, вибудовувати логічні ланцюжки, аналізувати і робити висновки. Як саме та за допомогою чого розвивати логічне мислення у дошкільнят ділилася досвідом з колегами педагог Чередніченко О.В.
15 лют. 2023

#Вистава_Сонечко_і_Сніговичок

Лялькова вистава від Кіровоградського обласного лялькового театру. Веселий настрій, позитивні емоції та любов до казки - ось що отримали наші дошкільнята.
14 лют. 2023

#Освітянський_Форпост_Кропивницького

Допомога ЗСУ "Дитячі долоньки" та Організація роботи з ВПО
3 лют. 2023

#Журба_здоровя_відбирає_а_радісна_думка_прибавляє

В рамках тематичного тижня був проведений Семінар на тему: "Збереження та покращення психологічного здоров'я". Практичний психолог: Ольга Валеріївна Корецька Розглянули питання : Розвиток стресостійкості. Вчилися контролювати емоції. Збереження психологічного здоров'я через призму нейропластичності. Провели вправи: 1. Солодкі спогади (техніка для відновлення емоційного ресурсу). 2. Тест на старіння мозку. 3. Вправа "Каракулі " Арттерапія. 4. Релаксаційний комплекс " На хвилях фантазії "
2 лют. 2023

#Журба_здоровя_відбирає_а_радісна_думка_прибавляє

В рамках тижня БЖД дітки разом з #Ведмежатком_здоровятком грали в різні ігри, виконували різні вправи під час ранкової гімнастики. На заняттях з фізичного розвитку дітки навчали Ведмедика різним фізичним вправам які корисні для нашого здоров'я. Та ділилися своїм досвідом як дотримуватися здорового способу життя
30 січ. 2023

#Тиждень_БЖД_в_ДНЗ_Кристалик #Журба_здоровя_відбирає_а_радісна_думка_прибавляє

Тиждень безпеки життєдіяльності в закладі освіти розпочався з приємного "Зимового Фіточаювання": чай з калини, чай з меліси та м'яти, липи тощо.
20 січ. 2023

#День_Соборності_України_2023

Педагоги розширювали знання дітей про Свою Державу, свято Соборності України; прищеплювали почуття дружби та єдності; розвивали пам'ять, увагу; виховувала любов до Рідної Країни.
12 січ. 2023

#Щедрівочка_щедрувала_мир_закликала

Світлих різдвяних ангелів вам на поріг... Миру, світла та добра в кожний дім .
26 груд. 2022

#Театралізоване_свято_зустріч_з_майбутніми_першокласниками

Сьогодні до вас у гості завітали наші випускники та уже учні КЗ "Гірничої гімназії Кропивницької міської ради" з новорічною казкою "Дванадцять місяців" на новий лад. Свято-зустріч була наповнена піснями, танцями, іграми, веселим новорічним настроєм та подарунками.