30 бер. 2017

Проведення педагогічної ради

30 березня 2017 року, відбулось засідання педагогічної ради на тему: "Атестація педагогічних працівників", педагогічні працівники, які атестувались презентували роботу у міжатестаційний період.
13 лют. 2017

Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності.

В ДНЗ у період з 06 лютого по 10 лютого 2017р., проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Зроби свій вибір на користь здоров’я!», мета якого навчити дітей діями у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надання першої медичної, само- та взаємодопомоги.
27 січ. 2017

Проведення Новорічних ранків

з 20.12 по 27.12.2017р., в дошкільному навчальному закладі пройшли Новорічні ранки у всії вікових групах з врученням подарунків від депутатів Г.Сергієнка та А.Табалова.
20 груд. 2016

Проведення Новорічних ранків

З 20 по 27 грудня в дошкільному закладі для дітей проходять святкові Новорічні ранки. Справжнім сюрпризом яких, є отримання від Дідуся Мороза солодкіх подарунків, які вихованцям падарували депутати від політичної партії "Наш край" Андрій Табалов та Сергієнко Г.В.
19 груд. 2016

Проведення свята до Дня Святого Миколая

Для вихованців ДНЗ 19 грудня пройшло свято: "Через поле, через гай, йде до діток Миколай!", під час проведення якого, діти отримали гарний настрій, позитивний заряд бадьрості із задоволенням виконували пісні, тацювали та декламували вірші Святому Миколаю. А по завершенню свята кожна дитина знайшла під подушкою подарунок від Святого Миколая!
15 груд. 2016

Перегляд вистави "Миколай вітає діточок!"

15 грудня 2016р., для вихованців дошкільного закладу силами студентів КДПУ факультету "Педагогіки та психології" (керівник: Шарапова Т.А., заступник декана з навчально-виховної роботи), була проведена святкова вистава до Дня Святого Миколая. Під час якої, діти із задоволенням переглянули гарне святкове дійство та поласували солодощами від Олександра Рацула.
1 груд. 2016

Проведення педагогічної ради

В ДНЗ відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Реалізація завдань з трудового виховаання". Під час якого педагоги обговорили важливі питання зі створення умов для реалізації завдань з трудового виховання, формування предметно-практичної компетентності дошкільників. Презентували досвід роботи на тему: "Пізнання природного середовища через організацію трудової діяльності" та проведення різних форм роботи з батьками.
11 лист. 2016

Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності.

в ДНЗ № 69 «Кристалик» з 07 по 11 листопада 2016 року проводився Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Вогник легко запалити, та непросто загасити!». Всі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе дитинство. Щасливе - означає безтурботне, цікаве, радісне, але найголовніше - безпечне. А найважливішою умовою безпеки маляти є прищеплення йому з самого раннього віку необхідних знань про безпечну поведінку.
1 лист. 2016

Проведення місячника писемності та мови

В ДНЗ № 69, на виконання Указу Президента України від 6 листопада 1997 року № 1241 «Про День української писемності та мови», відповідно до плану роботи центру методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради та з метою підвищення престижу рідної мови, піднесення її ролі у формуванні особистості, з 1 листопада по 1 грудня проводиться Тиждень української писемності та мови.
27 вер. 2016

Святкування Дня дошкілля.

Працівники закладу відзначили професійне свято - Всеукраїнський день дошкілля! Бажаємо успіхів та впевнених кроків уперед — до нових звершень та перемог!