27 вер. 2016

Вітаємо із Всеукраїнським днем дошкілля!

Тоді як кетяги наповнились бурштином І сяйво розлили аж до зірниць, Дошкілля кличе у свою родину — До чистих і невичерпних криниць. Тут всюди владарює мудра казка І у скарбницях є коштовності без ліку: Любов, терпіння, милосердя, ласка, Дитячий сміх і ніжність превелика. У День дошкілля оберемок теплих слів візьмете, І вклоняться вам низько до землі За те, що серце дітям віддаєте, Несете їх на чарівнім крилі. Даруєте пораду, добре слово І вабите намистом таємниць. Всіх напуваєте одвічним, веселковим Біля прозорих мудрості криниць!
26 вер. 2016

Місячник молодого педагога-стажиста.

В ДНЗ з 26 вересня по 26 жовтня 2016 року проходить Місячник молодого педагога-стажиста з проблеми «В.О. Сухомлинський-діалог із сучасністю», присвяченого 98-річчю з дня народження великого педагога Василя Сухомлинського.
21 вер. 2016

Проведення спортивного турніру "Веселі старти".

В ДНЗ з 10 по 17 вересня 2016 року в рамках проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня з нагоди Дня фізичної культури і спорту, були організовані та проведені різноманітні заходи на теми: «Рух для здоров’я», «Хворий - в шубу, здоровий – на мороз», «Дихайте на здоров’я», «Сила млина у воді, а людини - в їжі», «Малятко-здоров’ятко», «Подорож на острів здоров’я» тощо.
20 вер. 2016

Проведення лялькового театру.

В дошкільному навчальному закладі педагогічними працівниками закладу, проведені лялькові вистави для вихованців: "Куди літо тікає?" та "Заєць - хвалько". Під час перегляду вистав, вихованці отрималь велике задоволення та гарний настрій.
18 вер. 2016

Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності.

В ДНЗ з 12 вересня по 16 вересня 2016р., був проведений Тиждень БЖД з метою навчання дітей діям у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надання першої медичної само- та взаємодопомоги.
17 вер. 2016

Участь у відзначенні 262-ї річниці заснування міста

Колектив ДНЗ№ 69 разом з колективами ДНЗ № 15 та 70, представили виставку «Казкове містечко».
1 вер. 2016

Проведення розваги до Дня Знань

До Дня знань в дошкільному закладі були проведені ряд заходів а семе: розвага на тему: "Ми - діти Ураїни", заняття і бесіди з ознайомлення дітей з груповою кімнатою, садочком, рідним містом, Батьківщиною тощо.
25 серп. 2016

В ДНЗ № 69 на роботу потрібні педагогічні працівники.
24 серп. 2016

Участь у святкуванні 25-ої річниці Дня Незалежності

Працівники закладу прийняли участь в ході вишиванок "Рушник єдиної родини" та презентували виставку декоративно-ужиткового мистецтва, а також презентацію українських смаколиків.
23 серп. 2016

Проведення заходів до 25 річниці Незалежності України.

В закладі для вихованців та їх батьків була проведена розвага: "Україна моя, Батьківщина моя!". Під час проведення якої, діти, одягнені у вишиванки з національною символікою: грали, співали, танцювали та розповідали вірші про рідну Україну.