2 черв. 2016

Проведення звіту керівника

ЗАВДАННЯ ЗВІТУВАННЯ: 1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління навчальним закладом. 2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом
1 черв. 2016

Проведення заходів до Дня захисту дітей!

В ДНЗ пройшли різноманітні заходи: проведена розвага для вихованців на тему: "Діти України!", де до вихованців завітали анімаційні герої мультфільму "Фіксики", різноманітні ігри на свіжому повітрі та конкурс малюнку на асфальті.
27 трав. 2016

Проведення педагогічної ради

В дошкільному закладі відбулося засідання педагогічної ради на тему: "Підсумки роботи ДНЗ за 2015 - 2016 н.р.", на якій педагогічні працівники звітували про проведену роботу, підводили підсумки та презентували напрацьований матеріал.
25 трав. 2016

Проведення конкурсу-огляду

В дошкільному закладі комісією згідно критеріїв оцінювання, був проведений конкурс-огляд на кращий фізкультурий куточок серед груп дошкільного закладу. ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ: І місце - гр.№№ 5, 11 ІІ місце - гр.№№ 6, 2 ІІІ місце - гр.№№ 3, 4 ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
25 трав. 2016

Проведення батьківських зборів

Для батьків, діти яких вперше йдуть до дитячого садочка, проведені збори. Перед батьками виступили та ознайомили з умовами вступу: Черкес Є.В., завідувач, Герасимчук Л.О., сестра медична старша, Ткач А.Ю., практичний психолог.
20 трав. 2016

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!! 24.05.2016 року о 13.30 в приміщенні музичної зали ДНЗ № 69 «Кристалик» відбудуться батьківські збори для батьків, діти яких вперше поступають в дошкільний заклад

Проведення випускних ранків

В ДНЗ для вихованців старших груп та їх батьків 17, 18, 19 травня 2016 року пройшли випускні ранки. Вітаємо всіх випускників! Нехай Вам щастить!

Участь у фотовиставці в рамках Дня вишиванки!

Вихованці групи № 11 (вихователь: Тоцька С.В., помічник вихователя: Семененко І.Ю.) прийняли участь у фотовиставці в рамках Дня вишиванки у номінації: «Диво-вишиванка». Дякуємо за участь!

Участь у фотовиставці в рамках Дня вишиванки!

Роботи матері - героїні Репетило Л.Г., представлені у номінації в рамках проведення Дня вишиванки: «Рушникова Україна». Лідія Григорівна з членами родини вихованки групи № 12 Силенко Єви. Дякуємо за участь!

Участь у фотовиставці в рамках Дня вишиванки!

Родина Корабєйнікових прийняла участь у фотовиставці в рамках Дня вишиванки у номінації: «Вишиванкова родина». Дякуємо за участь!