29 лют. 2016

Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності

В дошкільному навчальному закладі з 22 лютого по 26 лютого 2016 року, був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров’я мати – вік біди не знати!», з метою навчання дітей та підлітків діями у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надання першої медичної, само- та взаємодопомоги.
29 лют. 2016

Засідання батьківського комітету

29.02.2016 року відбулося засідання представників батьківського комітету дошкільного навчального закладу.
28 січ. 2016

Проведення педагогічної ради

В дошкільному закладі відбулося зісідання педагогічної ради на тему: "Оптимізація рухового режиму в дошкільному навчальному закладі", де педагогічні працівники презентували досвід роботи з питань збагачення змісту самостійної рухової діяльності дітей дошкільного віку, обмінювались думками щодо організації роботи з рухової активності дошкільників.
17 січ. 2016

Розміщення пам*яток

Пам*ятки для ознайомлення населення: "Грип та заходи його профілактики" та "Грип: стоп! Як розпізнати та вберегтись від грипу"
14 січ. 2016

Проведення різдвяних свят та розваг.

Для дітей була організована та прведена розвага "Щедрий вечір, добрий вечір!", під час проведення якого діти щедрували, співали колядки та щедрівки, засіваючи всіх добром, щастям, благополуччям!
13 січ. 2016

Проведення свят і розваг для дітей.

В гості до вихованців та працівників закладу завітали "колядники" (мешканці с.Гірничого), подарувавши гарний настрій та чудові різдвяні пісні.