9 бер. 2023

#209_та_річниця_від_Дня_народження_українського_поета_художника_мислителя_Тараса_Григоровича_Шевченка

#Шевченко_для_дітей_у_віршах_піснях_малюнках

Весна у маминих обіймах ❤❤❤

Свято Весни у старших групах
2 бер. 2023

Люба Веснонька прийшла - Діткам радість принесла!

Свято Весни молодшій групі
2 бер. 2023

ВЕСНА В ГОСТІ ЗАВІТАЛА, СВЯТО НАМ ПОДАРУВАЛА!!!

1 бер. 2023

#Веб_квест_Безпека_в_житті_життя_у_безпеці

#Абетка_Безпеки_техногенна_небезпечна_знахідка_медична_пожежна_хімічна Сучасні цифрові технології дають можливість якісно змінити методи і організаційні форми навчання . З метою убезпечення життя і здоров'я вихованців закладу та свого життя педагогічні працівники пройшли пізнавальний веб-квест з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
24 лют. 2023

#Атестаційний_марафон_занять

#Як_Маша_загублений_звук_шукала Індивідуальне логопедичне заняття, що спрямоване на автоматизацію звука "Ш" у складах, (із збігом приголосних) у словах та реченнях провела вчитель-логопед Надія Андрівна Мурашко.
24 лют. 2023

#Атестаційний_марафон_занять

#Український_посуд Презентоване заняття провела вихователь Світлана Сергіївна Кльосс у старшій групі, де вихованці розширювали свої знання про український посуд та його призначення і практичне застосування. З захопленням говорили про українські ремесла, зокрема - гончарство.
21 лют. 2023

#Міжнародний_День_Рідної_мови

#Творимо_майбутнє_разом
20 лют. 2023

#UNICEF_для_освіти

#Дошкільний_навчальний_заклад_69_Кристалик висловлює щиру подяку Благодійному фонду "Безпечне майбутнє" дитячому фонду UNICEF за сприяння #Управління_освіти_КМР за отриману гуманітарну допомогу: бак для води, бойлер, обігрівачі, аптечку. Обладнання встановлено в закладі та введено в експлуатацію.
17 лют. 2023

#Сертифікат_досягнення

#Google_Digital_Tools_for_Education_Цифрові_інструменти_Google_для_освіти #Заклад_освіти_учасник_програми_Google_for_Education #Присвоєний_номер_UA_DGTfE_02_23_00460 17 лютого 2023 року ДНЗ №69 став учасником програми Google for Education. Програма, яка реалізовується Міністерством освіти і науки України за підтримки Google Україна, задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації навчання й підвищення ефективності освітнього процесу. Педагогічний колектив нашого закладу успішно завершив навчання за програмою “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти” та отримав спеціальний статус “Заклад освіти - учасник програми Google for Education”.