10 квіт. 2023

#Тиждень_БЖД_в_ДНЗ_Кристалик

#Помічай_упізнавай_поводься_безпечно та Дня цивільного захисту з 10 по 14 квітня 2023 року
6 квіт. 2023

#Дошкільнята_Дослідники_Винахідники

#Природа_очима_маленьких_інженерів Педагог Анастасія Хворостовська провела семінар-практикум з педагогічними працівниками на тему: "Природа очима маленьких інженерів", на якому ознайомилися з напрямками біоніки та розвивали нестандартне , інженерне мислення та мали можливість побувати в ролі конструкторів.
25 бер. 2023

#Творимо_майбутнє_разом #Семінар_практикум

#Моя_найкраща_ірашка_оберіг Для того щоб продовжити знайомити дітей з побутом і традиціями українського народу, зокрема, познайомити із традиційними ляльками-мотанками, історією їх виникнення та стимулювати прагнення вивчати й зберігати культурну спадщину свого народу, педагогом Тамілою Сергіївною Красноштан був проведений семінар-практикум для педагогів на тему: "Моя найкраща іграшка оберіг".
24 бер. 2023

#Атестаційна_Вітальня_2023

Саме весна нагадує про почуття відповідальності педагогів . Адже один раз на рік наближається день, коли ми вимовляємо слово "атестація", розуміючи при цьому презентацію талантів педагогів. Творчий педагог – це діамант. Але щоб стати „діамантом”, потрібна наполеглива, систематична праця. Наші колеги зібрали в собі всі людські таланти, і самий унікальний талант, який вони мають - це дарувати своє серце дітям. У кожного педагога сформувався власний стиль роботи. І на засіданні атестаційної педагогічної ради колеги презентували свій досвід роботи.
20 бер. 2023

#Творимо_майбутнє_занять

#Веснонька_весна Педагог Ольга Василівна Добровольська провела інтегроване заняття з розвитку мовлення з елементами пошуково-дослідницької діяльності під час якого говорили про зміни в природі навесні; розвивала пізнавальну активність дітей, увагу, пам'ять, мовне дихання; виховувала спостережливість.
20 бер. 2023

#Творимо_майбутнє_разом

#На_арені_цирку Педагог середньої групи Таміла Сергіївна Красноштан провела заняття з фізичного розвитку, де розвивала координацію рухів, рухову активність, спритність; виховувала витривалість і сміливість.
15 бер. 2023

#Творимо_майбутнє_разом

#Сюжетно_рольова_гра_Банк До Всесвітнього тижня грошей в Україні педагог старшої групи Світлана Вікторівна Тоцька провела відкриту сюжетно-рольву гру "Банк" з метою підвищення фінансової обізнаності старших дошкільнят, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними. З дітьми закріпили знання про працівників банку, особливості їх роботи; виховували дружні і партнерські відносини.
10 бер. 2023

#Творимо_майбутнє_разом #Марафон_занять #У_світі_чарівних_птахів
9 бер. 2023

#Тарасове_слово_кличе_до_Перемоги