30 жовт. 2023

#30_жовтня_День_гарбуза_в_Україні

#Гарбузовий_fest В рамках проведення заходу "Гарбузовий fest" у нашому закладі була створена гарна гарбузова фотозона в українських традиціях. Усі педагоги прийняли участь та з радістю діляться з читачами рецептами гарбузових смаколиків.
27 жовт. 2023

День_української_писемності_та_мови

Колектив нашого закладу долучився на написання диктанту Радіодиктант_2023_національної_єдності З днем української писемності та мови
19 жовт. 2023

«НУМО відкривай та розвивай».

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №69 «Кристалик» отримав від Управління освіти Кропивницької міської ради та за сприяння Дитячого фонду ООН (UNICEF) навчально-розвивальні матеріали «НУМО відкривай та розвивай». Дуже вдячні за такі чудові подарунки.
11 жовт. 2023

Осінні розваги Пригоди Гарбузика-карапузика

Осінні розваги розпочалися в ДНЗ із осінніх Пригод Гарбузика-карапузика
10 жовт. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ‘Я

Практичним психологом Корецькою Ольгою був проведений семінар - практикум для вихователей « Ви як! Ментальне здоров‘я запорука душевного благополуччя» Педагоги отримали позитивні емоції та опонували вправи для зняття емоційної напруги.
1 жовт. 2023

Міжнародний День музики

До Міжнародного Дня музики вихованці закладу прийняли учассь у флешмобі #МУЗИКАВМАЛЮНКУ
29 вер. 2023

Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. Діти відвідали бібліотеку 15, селища Гірничого. Для діток бібліотекарі провели цікаву екскурсію. Діткам сподобалося. Дякуємо Вам, бібліотекарі за вашу роботу . Бажаємо, щоб кожен день приходили нові читачі і черпали знання в ваших стінах. Нехай полиці заповнять нові книги, а бібліотека буде тим місцем, куди хочеться прийти, де завжди цікаво.
28 вер. 2023

105_та_річниця_від_дня_народження_В_О_Сухомлинського

До 105-ої річниці від дня народження В.О.Сухомлинського вихованці старших груп відвідали виставку творів у бібліотеці. Вихованці ближче познайомилися з творчістю великого педагога.
25 вер. 2023

ПРОЄКТ «LEGO-camp: Творці майбутнього»

З метою всебічного розвитку і розкриття внутрішнього потенціалу кожної дитини, формування її цілісного світогляду через пошукову ГРУ як наскрізний підхід у взаємодії з дітьми дошкільного віку, що сприятиме розвитку критичного мислення та подальшій успішній самореалізації в умовах майбутнього дорослого життя в закладі був проведений проєкт «LEGO-camp: Творці майбутнього»
21 вер. 2023

Про Мир у всьому світі

МИР-ЦЕ ЧИСТЕ НЕБО. МИР-ЦЕ ЛЮБОВ. МИР-ЦЕ СПОКІЙ.МИР-ЦЕ ДРУЖБА. МИР-ЦЕ ДОБРОТА... Хай буде мир на всій Землі, Ми не бажаємо війни!!!