11 вер. 2023

"Правила дорожні - корисні для кожного"

В рамках тижня безпеки дорожнього руху в ігровій формі знайомили малят із правилами безпечної поведінки на дорозі
8 вер. 2023

День Борщу

У кого найсмачніший Борщ? Ну, звичайно, це у нас.....
8 вер. 2023

Олімпійський тиждень в "Спортивні малюки - спортивна Україна"

З нагоди Дня фізичної культури і спорту було проведено ряд заходів. В ДНЗ відбувся олімпійський "урок" - зустріч старших дошкільників з тренерами -викладачами з дзюдо, Майстрами спорту України Шейко В.В. та Поліщук С.В. Вони організували вихованцям справжні Олімпійські ігри де діти продемонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та спортивні вміння.
1 вер. 2023

День Знань 2023

Ідемо до Країни Знань
1 черв. 2023

#День_захисту_дітей #Обєднані_у_центрі_України #За_мир_за_перемогу_за_життя

У День захисту дітей #ДНЗ_69 разом з батьками та вихованцями долучилися до флеш-мобу #Молитва_за_Перемогу
28 трав. 2023

#Творимо_майбутнє_разом

#Тиждень_БЖД_Ідеш_тихо_обминаєш_лихо з 22 травня по 26 травня 2023р.
27 трав. 2023

#Фотовиставка_Україно_моя_ти_у_серці_одна_ти_для_мене_найкраща_у_світі

#Сімейні_подорожі_Україною Група №6 Вихователі: Анастасія Миколаївна Хворостовська Маргарита Геннадіївна Бобрика
19 трав. 2023

#Фотовиставка_Україно_моя_ти_у_серці_одна_ти_для_мене_найкраща_у_світі

#Сімейні_подорожі_Україною Група №11 "Сонечко" Вихователі: Світлана Сергіївна Кльосс Світлана Вікторівна Тоцька
18 трав. 2023

#З_Днем_Вишиванки_Україно

#Українська_Вишиванка_код_нації_сила_свобода_незалежність Вишиванка нас єднає!
17 трав. 2023

#Дитинство_понад_усе #Психологічна_готовність_дитини_до_школи

#Новий_формат_взаємодії_з_батьками 17.05.2023 року відбулася зустріч з батьками випускників. Були присутні педагоги дошкільного закладу: вчитель-логопед Катерина Будник, психолог Ольга Корецька та завуч Гірничої гімназії Наталя Рябуха. Зустріч була спрямована на підвищення психологічної культури батьків дітей старшого дошкільного віку з проблеми адаптації дитини до шкільного навчання. Практичний психолог закладу Ольга Корецька провела для батьків семінар-практикум на якому говорили про формування навичок позитивного спілкування батьків з дітьми для збереження їх психологічного здоров'я, ознайомила батьків з фізіологічною та психологічною готовністю дітей до школи; надала рекомендації щодо формування психологічної готовності школяра.