8 трав. 2023

#Марафон_днів_Відкритих_дверей #Група_11_Сонечко

#Веселі_ігри_та_завдання_разом_із_мамою_і_татом #Мета_заходу_зміцнення дитячо-батьківських відносин у ході спільної роботи, розвиток уяви та творчості, виховання поваги та любові дітей до батьків. Вихователі: Світлана Сергіївна Кльосс Світлана Вікторівна Тоцька
7 трав. 2023

#Творимо_майбутнє_разом #Марафон_занять

#До_Мишка_на_День_народження Вчитель-логопед Катерина Миколаївна Будник разом з вихованцями побували на логопедичному Дні народженні , яке було спрямоване на автоматизацію звука "Ш" у складах, (із збігом приголосних) у словах та реченнях.
7 трав. 2023

#Творимо_майбутнє_разом #Марафон_занять

#Подорож_до_весняного_лісу Ліс — це диво, ліс — це казка. То ж ходімо в ліс, будь ласка. Вихованці раннього віку разом з вихователем Головко І.А. прогулювались лісовими доріжками де орієнтувались у просторі, розвивали дрібну моторику пальців рук, мислення, зорову пам'ять; виховували позитивні емоції та доброзичливість; виконували цікаві завдання від лісових звірят.
28 квіт. 2023

#Марафон_днів_Відкритих_дверей #Група_12_Мрійники

Психолог Ольга Корецька допомогла згадати матусям які вони добрі, гарні, емоційні, творчі та разом створили дерево побажань для нашої групи. Дітки разом з батьками взяли участь у квесті "Наша група". Пластилінографія - розвиває моторику рук, а ще й як можна проявити свою творчість! Батьки з дітками дуже старались і в кожного вийшла своя особлива аплікація "Квіти". Вихователі групи щиро вдячні усім батькам за співпрацю і допомогу у навчальному процесі!
22 квіт. 2023

#Всесвітеій_День_Землі

#Збережи_нас_всіх_від_зла_збережи_всіх_хто_тебе_боронить
21 квіт. 2023

#Марафон_днів_Відкритих_дверей #Група_3_Метелики

#Святкуємо_Велмкдень_єдиною_родиною #Мета_заходу_зміцнення дитячо- батьківських відносин у ході спільної діяльності, розвиток дрібної моторики рук, творчих здібностей батьків та дітей, виховувати любов до свого народу, повагу до його традицій. Вихователь: Ірина Анатоліївна Головко
19 квіт. 2023

#Творимо_майбутнє_разом #Марафон_занять

#Економічне_виховання #Квест_з_Афлатуном До Всесвітнього тижня грошей в Україні педагог старшої групи Віта Володимирівна Ткаченко провела відкрите заняття "Квест з Афлатуном"з метою розвитку пізнавального інтересу до вирішення логічних завдань та навичок ефективної комунікації; закріплення знань економічних понять: грошова одиниця, заробітна плата, прибуток, витрати, бюджет, банк, валюта, товарно-грошові відносини; вміння працювати разом.
19 квіт. 2023

#Дитинство_понад_усе

#Великдень_зустрічаємо_радіємо_співаємо Музичні керівники: Юліанна Витоптова , Татьяна Кирилова
18 квіт. 2023